Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС

10.08.2018

Керівник підрозділу

Начальник управління Пасічник Віктор Богданович

Радник податкової та митної служби ІІ рангу

Телефон (0342) 77-18-70


Основні завдання:
1. Вивчення економічної ситуації в регіоні, аналіз показників макроекономіки в секторах економіки, визначення впливу економічних факторів на рівень бази оподаткування, визначення податкової бази надходжень, пошук резервів надходжень.
2. Аналіз та проведення розрахунків баз оподаткування в розрізі державних податкових інспекцій, відповідних податків та платежів, секторів економіки, визначальних платників. Визначення проблемних питань з оподаткування та надання відповідних пропозицій
4. Участь у формуванні показників дохідної частини при складанні проекту Державного бюджету України по доходах на наступний рік.
5. Координація роботи структурних підрозділів ГУ ДФС в області по забезпеченню надходжень до Державного та місцевих бюджетів України.
6. Підготовка аналітичних матеріалів керівництву ГУ ДФС в області, облдержадміністрації про стан справ щодо справляння податків.
7. Розробка відповідних заходів, узагальнення та надання пропозицій керівництву ГУ ДФС в області щодо збільшення надходжень до Державного і Зведеного бюджетів України та розширення бази оподаткування
8. Методологічне супроводження роботи координаційно-моніторингових підрозділів районного рівня стосовно виконання бюджетних призначень.
9. Здійснення контролю за додержанням великими платниками податків та підприємствами у складі фінансово-промислових груп податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів, податків і зборів (обовязкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством;
10. Внесення у встановленому порядку пропозицій щодо вдосконалення податкового законодавства.