Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області

07.12.2017

Керівник підрозділу

Начальник відділу  Базавляк Василь Михайлович

Тел. (0342) 77-19-07

E-mail: vbdfs_if@ukr.net 

Основні завдання:

Запобігання, виявлення та припинення корупційних діянь, злочинів у сфері службової діяльності та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, серед працівників органів ГУ ДФС в області.

Організація та проведення профілактичної роботи серед працівників ГУ ДФС в області з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства.

Оперативне забезпечення встановленого порядку функціонування податкових органів, безпеки та захисту їх працівників від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків.

Сприяння у межах компетенції органам ГУ ДФС в області у викритті податкових правопорушень.

Аналіз наявних даних і прогнозування на підставі отриманої оперативної інформації динаміки негативних процесів в органах ГУ ДФС в області та їх оточенні, що перешкоджають ефективному виконанню визначених чинним законодавством завдань, а також своєчасне інформування керівництва відомства про зазначені факти.

Забезпечення взаємодії із правоохоронними органами, громадськими та міжнародними організаціями з питань протидії корупції.