Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року Центром обслуговування платників податків Івано-Франківська надано понад 7000 послуг

07.05.2015

Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у м.Івано-Франківську найчастіше громадяни зверталися до Центру з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Така послуга упродовж січня-квітня була надана 2898 громадянам. Також з початку року у ЦОПі зареєстровано 839 книг обліку розрахункових операцій, видано 786 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами ДФС, надано 592 витяги з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 520 розрахункових книжок та 403 книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку, зареєстровано 259 платників єдиного податку тощо.

З метою забезпечення платників податків повною та достовірною інформацією про порядок надання адміністративних послуг, на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників Івано-Франківської ДПІ та на суб-сайті територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області розміщено перелік адміністративних послуг, інформаційних карток адміністративних послуг, зразки заповнення заяв. 

Також у Центрі обслуговування платників податків усі  бажаючі   можуть отримати  потрібну інформацію та консультації спеціалістів з питань оподаткування.  З початку року  фахівцями  Центру було надано  2610 консультацій щодо норм діючого  податкового законодавства, порядку  заповнення та подання звітності.

В ЦОПі, що при міській ДПІ  встановлено скриньки  для проведення анкетування платників податків з метою здійснення  моніторингу  громадської думки, своєчасного реагування  на  критичні зауваження та врахування пропозицій платників стосовно організації діяльності Центру.  Анкетування проводиться анонімно та на добровільних засадах. За січень – квітень 2015 року надійшло 24 анкети оцінювання рівня діяльності Центру. Негативних відгуків немає. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.