Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

День відкритих дверей в ГУ ДФС в Івано-Франківській області

13.11.2017

Серед важливих напрямів роботи фіскальної служби Прикарпаття  – робота з формування та вдосконалення податкової культури населення. І проводиться вона як з нинішніми платниками податків, так і з майбутніми – дітьми та молоддю. От і сьогодні начальник відділу комунікацій ГУ ДФС в Івано-Франківській області Олександр Нащочин зустрівся зі студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова справа».   

 

Як зазначив посадовець, фахівці податкової служби області завжди раді ділитися досвідом з молодим поколінням, адже від них залежить майбутній розвиток краю та держави.

Він розповів студентам про значення та роль податків у житті  громадянина, суспільства та держави, ознайомив з видами податків  та особливостями системи оподаткування в Україні.

Також зупинився на питанні реєстрації власної справи, зокрема, які документи для цього потрібно, в який термін здійснюється реєстрація суб’єкта господарювання, хто про це повідомляє контролюючі органи, яку систему оподаткування обрати, як здійснювати діяльність та звітувати.

«Незважаючи на свій юний вік ви, як майбутні платники, повинні усвідомлювати, що податки відіграють вагоме соціальне значення, тому їх сплата є важливим та почесним обов’язком громадян. Тому, щоб сумлінно виконувати цей обов’язок, необхідно вже тепер вивчати ази податкового законодавства», - зазначив Олександр Нащочин.

Крім цього посадовець розповів про роботу податкової служби області та підкреслив, що адміністрування податків це не лише наповнення бюджету, це, в першу чергу, створення належних сервісів для платників податків, зокрема таких як видача довідок, приймання звітності, отримання консультацій з податкового законодавства. Олександр Нащочин детально зупинився на запровадженні електронних сервісів, які надає ДФС, зокрема на функціонуванні найпопулярнішого – Електронного кабінету платника податків.

Під час зустрічі студенти відвідали Центр обслуговування платників при ДПІ у м. Івано-Франківську та ознайомились з реальною роботою фахівців служби.