Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика діяльності податкової міліції, щодо проведення обшуку підприємця

14.05.2013

Джерело: Версії.if.ua

Згідно санкції суду у долинського підприємця проведено обшук

Сьогодні, у засобах масової інформації з’явилось повідомлення про нібито рейдерський напад з обшуком і вилученням бухгалтерії у долинського бізнесмена.

Вважаємо за доцільне повідомити, що 25.04.2013 року зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.212 Кримінального Кодексу України за фактом ухилення приватним підприємцем від сплати податків у великих розмірах.  

За матеріалами досудового розслідування вбачається, що приватний підприємець упродовж 2010-2013 років здійснював господарську діяльність, пов’язану з реалізацією товарів та з метою умисного ухилення від сплати податків приховував від оподаткування отримані доходи. Внаслідок чого до бюджету не надійшло майже 2 млн.грн. податків.

В рамках цього кримінального провадження за постановою суду податковою міліцією проводився обшук на складських та торгівельних приміщеннях підприємця. Однак, на санкціонований судом обшук бізнесмен чинив опір та всіляко перешкоджав його проведенню. Органами внутрішніх справ за фактом вчинення фізичного опору працівникам податкової міліції під час проведення обшуку зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.342 КК України.

Обшук проведено відповідно до вимог КПК України. Про це був складений протокол, в якому детально описано вилучені документи. Таким чином розповсюджена інформація не відповідає дійсності.