Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика діяльності Тисменицької МДПІ щодо відмови у видачі свідоцтва платника єдиного податку

26.04.2013

Джерело: http://interfax.com.ua/news/general/149762.html

Позиція ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Оскарження рішень податкової служби – право платника податків

Відповідно до вимог пункту 299.1 статті Податкового кодексу України свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який подав до органу державної податкової служби заяву що обрання або переходу на спрощену систему.

При цьому, пунктом 299.9 статті 299 Податкового кодексу України передбачено, що однією з підстав для прийняття органом державної податкової служби рішення про відмову у видачі суб’єкту господарювання свідоцтва платника єдиного податку є виключно: 1) невідповідність такого суб'єкта господарювання вимогам статті 291.

Таким чином, згідно п. 291.5.8 статті 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку: суб’єкти господарювання, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс мажорних обставин).

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству, він має право звернутися до органу вищого рівня із скаргою про перегляд такого рішення або оскаржити у судовому порядку.

У випадку наявності інформації щодо корупційних або неправомірних дій фахівців Міндоходів, платники податків мають можливість звернутись на сервіс Міністерства доходів і зборів України «Пульс» за номером телефону (044) 284-00-07.