Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Критика діяльності Державної податкової служби щодо збільшення кількості перевірок суб'єктів господарювання

23.10.2012

Джерело: http://job-sbu.org/partiya-regionov-zastavlyaet-nalogovuyu-sobirat-dlya-sebya-dengi-na-vyiboryi-sobolev.html, 17.10.2012


Позиція ДПС в Івано-Франківській області

За 9 місяців 2012 року податківці Івано-Франківської області провели 159 планових документальних перевірок, що на 140 менше, ніж за аналогічний період минулого року.

На сьогодні при проведенні  перевірок органи державної податкової служби застосовують ризикоорієнтовану систему, яка дозволяє в автоматичному режимі виявляти підприємства, які потребують податкового аудиту.

Відтак, зменшення кількості планових перевірок бізнесу не позначилося на ефективності контрольно-перевірочної роботи. Всього з початку року платникам податків донараховано податків та зборів 27,9 млн.грн. за рахунок руйнування та упередження схем ухилення від оподаткування.

У випадку наявності інформації щодо корупційних або  неправомірних дій податківців, платникам податків необхідно звертатись на сервіс ДПС України «Пульс податкової» за номером телефону (044) 284-00-07 або повідомити Відділ внутрішньої безпеки при ДПС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-15.

За матеріалами управління податкового контролю ДПС в області