Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ситуацію щодо перевірки ПК «Екопродукт» роз’яснив під час прес-конференції керівник Івано-Франківської ДПІ Любомир Слободян

17.07.2015

Під час прес-конференції виконувач обов’язків начальника ДПІ у м. Івано-Франківську Любомир Слободян роз’яснив журналістам ситуацію, яка склалась навколо перевірки ТОВ «Продовольча компанія Екопродукт».

«Інформація щодо перевірки компанії набула великого розголосу у ЗМІ. Адже чи не вперше розгляд матеріалів перевірки податківців та заперечення до нього відбувається публічно. Сьогодні фіскальна служба є відкритою для бізнесу і громадськості, тому для суспільства немає бути жодних  таємниць щодо того, що відбувається в її стінах» - наголосив головний податківець Івано-Франківська.

Як зазначалось, за матеріалами перевірки податківців ПК «Екопродукт» донараховано податок на додану вартість, податок на прибуток та збільшено авансові платежі з цього податку. Ці донарахування мотивувались неправомірним віднесенням товариством до витрат маркетингових послуг, не пов’язаних з господарською діяльністю, та не включенням до оподаткування безнадійної кредиторської заборгованості.

Зазначені порушення викладено в акті перевірки, на підставі якого податківці визначили 8,3 млн. грн. податків до бюджету, зокрема 3,1 млн. грн. податку на прибуток, 2,7 млн. грн. податку на додану вартість та збільшено авансові платежі з податку на прибуток в сумі 2,6 млн. грн. Крім того, застосовано штрафних санкцій на суму 2,1 млн.грн.

Власники підприємства не погодились з порушеннями, виявленими ревізорами та викладеними в акті перевірки. Вони надали своє заперечення, однак при цьому не представили інших підтверджуючих документів, які не були враховані ревізорами при проведенні перевірки і які б спростували висновки, викладені в акті.

На сьогодні заперечення розглянуто та направлено в письмовій формі ПК «Екопродукт» повідомлення про результати такого розгляду.

 В той же день повідомлення-рішення вручені платнику податків.

Це рішення може бути оскаржене підприємством в адміністративному або судовому порядку.