Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В обласній податковій відбувся семінар-тренінг для платників податків щодо дій платника у разі блокування податкової накладної

04.08.2017

Про основні аспекти запровадження системи блокування податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та дій платників у разі призупинення таких документів йшлося під час семінару в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області для платників податків.

Під час заходу начальник ГУ ДФС в області Ірина Столярик повідомила про новий механізм, запроваджений для підвищення ефективності боротьби з ухиленнями від оподаткування, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків.

Також керівник фіскальної служби області повідомила про перші підсумки дії системи блокування податкових накладних. Зокрема,  з початку дії системи блокування податкових накладних призупинено реєстрацію близько 6 тисяч податкових накладних, але відмовлено в реєстрації лише близько 1 відсотка від загальної кількості призупинених документів – 52 накладні. В грошовому вимірі – це більше 3 мільйонів гривень податку на додану вартість, які виведені з сірих схем. При цьому, якщо взяти загальну кількість зареєстрованих накладних, то відмови в реєстрації складають 0,02 відсотка.

Крім того, податківці роз’яснили платникам критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, довели до відома перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної, а також поінформували про право платників на оскарження рішень органів ДФС у разі відмови у реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних тощо.

Під час семінару-тренінгу учасники обговорили проблемні питання, пов’язані з зупиненням реєстрації податкових накладних.