Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Митники Івано-Франківщини щодня забезпечують до бюджету 6,5 мільйона гривень

24.12.2015

Протягом року щоденно державна казна поповнюється 6,5 млн. грн. за рахунок митних платежів, а доходи на 1 гривню витрат митниці, склали 220 гривень. Про це під час прес – конференції повідомив в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Сергій Шийчук.

За його словами, у порівнянні з минулим роком надходження податків і зборів збільшились на 35 відсотків та до кінця року очікується залучити до державного бюджету 1 млрд. 630 млн. митних платежів.

Таких результатів вдалось досягти в умовах зниження активності експортно-імпортних операцій на 33 % внаслідок економічної ситуації, яка склалась у країні: за 11 місяців поточного року зовнішньоторговельний обіг склав 653 млн. доларів США проти 972 млн. дол. США – у аналогічному періоді 2014 року.

За останніми даними на обліку Івано-Франківської митниці ДФС перебуває 1 932 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, з яких експортно-імпортні операції здійснювали 1032 підприємства. Крім цього, у зоні діяльності митниці здійснювали діяльність також і 160 суб’єктів з інших областей.

Читайте також:

Сергій Шийчук: Прикарпатські підприємства переорієнтовуються з російського ринку на ринки ЄС

Сергій Шийчук: Івано-Франківська митниця готова до впровадження Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом


Фотоматеріали по темі

/
  • Прес-конференція в.о.начальника Івано-Франківської митниці ДФС Сергія Шийчука