Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Прикарпатті зустріли своїх героїв-учасників АТО податкових міліціонерів

02.03.2020

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, 2 березня 2020 року, відбулася урочиста зустріч керівництва фіскальної служби з працівниками податкової міліції, які по закінченню ротації повернулися з зони бойових дій на Сході України.

Чотири співробітники державної фіскальної служби, серед яких одна жінка, чотири місяці виконували бойові завдання на Донбасі, захищаючи економічну і фінансову безпеку та територіальну цілісність України.

Учасників АТО/ООС зустрічали з квітами і словами подяки за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків із захисту східних кордонів України та недопущення проникнення на нашу територію контрабандного товару, не задекларованих коштів тощо.

До присутніх з вітальним словом звернулася начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, яка привітала працівників оперативного управління з поверненням, подякувала за сумлінне виконання військового обов’язку, а також побажала здоров’я і всіх земних благ.

Загалом, впродовж 2014 - 2019 років в Операції Об’єднаних сил на Сході країни несли службу 36 працівників фіскальної служби Івано-Франківщини.