Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Прикарпатті податкові міліціонери відзначили 22 річницю свого створення

05.02.2020

З 22-ю річницею з дня створення підрозділу податкової міліції сьогодні, 5 лютого 2020 року, привітала працівників оперативного та слідчого управлінь начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

Як зазначила керівник фіскальної служби області, підрозділ податкової міліції був  створений в складі податкової служби для боротьби з ухиленням від сплати податків, запобігання злочинам та іншим правопорушенням у сфері оподаткування. Посадовиця відзначила високу професійність податкових міліціонерів Прикарпаття та подякувала їм за роботу у викритті конвертаційних центрів, боротьбі з нелегальною торгівлею фальсифікованим алкоголем та пально-мастильними матеріалами.

Привітав зі святом своїх колег і перший заступник начальника ГУ ДФС в області, полковник податкової міліції Віктор Яцишин. Посадовець відзначив, що податкові міліціонери сумлінно виконують поставлені перед ними завдання не лише на мирній території, а й в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході України - з 2015 року 25 працівників фіскальної служби області обороняють економічні інтереси у складі Спеціального підрозділу податкової міліції, 6 з яких перебуває там і сьогодні.

Також Ірина Столярик вручила працівникам  оперативного та слідчого управлінь грамоти в. о. голови ДФС України Дениса Гутенка з нагоди 5 річниці створення Спеціального підрозділу податкової міліції.