Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Привітання начальника ГУ ДФС Ірини Столярик з нагоди Дня Соборності України

22.01.2020

Шановні краяни, колеги, працівники податкової служби

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

Український народ уже понад століття відзначає величну дату своєї багатовікової історії - проголошення Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки.

Це величне свято об’єднало багатостраждальні українські землі в єдину соборну і самостійну державу. Свято, яке повертає нас до тих епохальних січневих історичних подій і нагадує нам, що Україна не подільна, що у нас є єдина держава і ми - єдиний український народ.

У цей день ми зобов’язані ще раз задуматись над сьогоденням, осмислити пройдений шлях до незалежності і зробити вірні висновки, щоб не допустити помилок минулого. Україна наразі переживає непрості часи. Наші Збройні сили разом із мільйонами українців продовжують боротись за українську державу, за її територіальну цілісність та повернення окупованих територій на сході України та анексованої Автономної Республіки Крим в єдину українську державу. Ми повинні бути гідними спадкоємцями своїх пращурів, не допустити подальшого розколу України і продовжувати їх героїчні досягнення.

Нехай наша державницька діяльність позначається на кожному із нас добрими справами, які спрямовані на процвітання, добробут та зміцнення нашої Батьківщини.

З приводу цього величного свята, дозвольте привітати всіх вас і побажати міцного здоров’я, незламного духу, віри у гідне майбутнє України і мирного неба. Пишаймося тим, що ми українці й усвідомлюймо те, що тільки в єдності наша сила та перемога.


З повагою, 

Начальник

ГУ ДФС в Івано-Франківській області                         Ірина СТОЛЯРИК