Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про вжиття заходів щодо припинення роботи нелегальних АЗС йшлося під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука

28.12.2019

Вчора, 27 грудня, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука за участі голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля, його заступників, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа та керівників податкової та фіскальної служб області, правоохоронних відомств області, ДСНС, управлінь праці, екології, представників міської ради. Під час наради обговорено питання створення міжвідомчої робочої групи, а також алгоритм координації роботи служб для виявлення та припинення діяльності незаконних АЗС на території Івано-Франківщини.

Зазначений захід відбувся на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року, направленого на вжиття заходів з протидії нелегального обігу пального.

З метою належного виконання доручення Уряду податковою міліцією вже активізовано роботу в напрямку боротьби з тіньовим обігом пального. Зокрема, напрацьовано шляхи співпраці з правоохоронними службами області, визначено об’єкти для відпрацювань з припинення функціонування незаконних АЗС тощо.

В Головному управлінні ДФС зазначають, що робота з протидії незаконному обігу пально-мастильних матеріалів знаходиться на постійному контролі оперативного управління ГУ ДФС.

Так, впродовж останніх років проводиться операція «Акциз», метою якої є детінізація ринку обігу підакцизних товарів та збільшення надходжень акцизного податку до бюджету. Зокрема, впродовж 2019 року, в рамках проведення цієї операції, податковими міліціонерами Івано-Франківщини виявлено 4 факти реалізації пально-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства. За їх результатами складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вилучено з незаконного обігу 30,9 тонн пального на суму 958 тис. гривень.

Крім цього, у рамках кримінального провадження, в поточному  році працівниками податкової міліції встановлено 11 фактів незаконної реалізації та виробництва пально-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства, в результаті чого з незаконного обігу вилучено 1 172,7 тонни пального на суму 26,2 млн гривень. Також виявлено 3 цехи з незаконного виготовлення пально-мастильних матеріалів: одну на території Івано-Франківської області та дві - на території інших областей.

З метою боротьби з недобросовісними суб’єктами господарювання, які здійснюють незаконну торгівлю пальним, ГУ ДФС Івано-Франківщини закликає громадян повідомляти чергову частину оперативного управління ГУ ДФС за номером телефону: (0342) 77-18-97 про нелегальні АЗС, розташовані на території області.