Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання начальника ГУ ДФС в області Ірини Столярик з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2019

Шановні прикарпатці!

Вітаю з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи – день, який перевернув свідомість українського народу та змінив хід української історії. Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації. Це підтвердження того, що події Майдану в 2004 році змінили народ, його погляд, мрії та віру у своє європейське майбутнє, а Революція Гідності в 2013 році  об’єднала нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Cьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонстрували усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям, які потерпають від свавілля терористів.

Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для нас. Усі вони залишаться в пам’яті народу назавжди та стануть прикладом для майбутніх поколінь.

Патріотизм нинішнього покоління доводить, що ми є господарями на своїй землі, в наших руках доля країни і ми маємо зробити все можливе для її відродження. Тільки об’єднавшись, ми зможемо виграти цю війну із агресором та побороти тероризм на Сході України.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи хочу побажати вам мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні! Слава її Героям!

 

З повагою, 

начальник

ГУ ДФС у Івано-Франківській області                               Ірина СТОЛЯРИК