Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці Івано-Франківщини виявили 6 нелегальних таксистів

31.05.2019

Працівники Головного управління ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками Національної поліції в травні 2019 року провели контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на встановлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

В ході перевірок встановлено надання 5 фізичними особами послуг пасажирських перевезень (таксі) в м. Івано-Франківську без державної реєстрації як суб'єкта господарювання та надання 1 фізичною особою-підприємцем послуг пасажирських перевезень (таксі) без одержання ліцензії на провадження даного виду господарської діяльності.

За результатами проведених перевірок складено протоколи про адміністративні правопорушення, які направлено в суд за місцем вчинення правопорушення.

За вказані порушення відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону» передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 грн до 34000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

В Головному управлінні зазначають, що з метою створення однакових конкурентних умов для ведення підприємницької діяльності, забезпечення безпеки пасажироперевезень та додаткових надходжень до бюджету перевірки фізичних осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів проводитимуться і надалі.