Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Асоціація платників податків України запрошує платників податків Прикарпаття прийняти участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018»

15.05.2019

Основною метою проекту є відзначення кращих здобутків платників податків,  поширення інформації про учасників та переможців Рейтингу, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Рейтинг «Сумлінні платники податків - 2018» проводиться за результатами діяльності підприємств у 2018 році. До участі запрошуються юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи).

Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Участь в обох турах для учасників безкоштовна.

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 10 червня 2019 року.

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на офіційному сайті ВГО АППУ у розділі «Сумлінні платники податків» за посиланням https://new.appu.org.ua/rating/.

Заявки на участь приймаються в офісі Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській  області.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1, офіс 56, тел. (03422) 75-27-74,  email: if.appu@ukr.net.