Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майже 112 тисяч гривень штрафів застосовано до підприємців Прикарпаття у сфері торгівлі підакцизною продукцією

28.03.2019

З початку 2019 року працівники управління контрою за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 26 фактичних перевірок представників бізнесу Прикарпаття. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів працівники фіскальної служби застосували 111,8 тис грн фінансових санкцій.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 3 факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії на суму 51,0 тис грн, 3 факти продажу алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування - 20,4 тис грн, 2 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін - 20,0 тис грн, 2 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років - 13,6 тис грн. (анульовано дві ліцензії, зокрема 1 - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1 - на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами) та 1 факт продажу вин столових без використання РК та КОРО - 6,8 тис гривень.

 За січень-лютий поточного року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території області отримали 1280 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 686 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 532 на право роздрібної торгівлі та тютюновими виробами.