Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Інформація про суб’єктів господарювання Івано-Франківської області, які мають податковий борг

15.03.2019

Перелік суб’єктів господарювання Івано-Франківської області, які мають податковий борг (Завантажити)

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, у тому числі й з місцевих податків визначено п. 35.4 ст. 35 Податкового кодексу України, з дотриманням вимог Порядку формування і оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2015 № 67 «Про затвердження форм інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами; інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та порядку їх оприлюднення».

Положенням передбачено щомісячне оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та деталізовано показники, з яких складається така інформація, а саме:

-найменування (прізвище, ім’я, по батькові) суб’єкта господарювання (юридична особа або фізична особа — підприємець);

-прізвище, ім’я, по батькові керівника суб’єкта господарювання;

-найменування територіального органу ДФС України;

-прізвище, ім’я, по батькові керівника територіального органу ДФС України;

-загальна сума податкового боргу суб’єкта господарювання в розрізі платежів та сум: держбюджет, місцевий бюджет.

Згідно з наказом № 67 місцем для розміщення переліків суб’єктів господарювання, що мають податковий борг, визначено офіційний веб-портал центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, — ДФС України.

Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС України працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який дозволяє перевірити інформацію щодо наявності податкового боргу у платника податків. Для цього необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.

Також, в приватній частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» після електронної ідентифікації, доступний розділ «Стан розрахунків з бюджетом», який дає можливість:

-переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки;

-застосування фільтру в розрізі контролюючих органів;

-вивантажити інформацію у форматі XML – файлів.

Окрім того, платник з приводу проведення звірки щодо стану розрахунків з бюджетом може безпосередньо звернутись до контролюючих органів за основним та неосновним місцем обліку.