Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Завершується перехідний період переведення підприємств на обслуговування через «Єдиний рахунок»

14.03.2019

Як повідомили на Івано-Франківській митниці, 15 березня  завершується термін другого (перехідного) етапу переведення підприємств на обслуговування через «Єдиний рахунок» ДФС.

З 18 березня 2019 року підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів виключно на «Єдиний рахунок». Рахунки митниць ДФС для поповнення авансових платежів підприємствами будуть заблоковані.

З 18 березня до 16 квітня 2019 року залишки коштів на рахунках митниць ДФС можуть бути використані для митного оформлення товарів. Повернення підприємствам коштів авансових платежів будуть здійснюватися протягом 1095 днів з дня внесення таких коштів на рахунок відповідно до Порядку повернення, затвердженого наказом Мінфіну від 18.07.2017 № 643 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» (зі змінами).

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я ДФС  (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати):

Рахунок: 37341039292197.

Банк отримувача: ДКСУ (Держказначейство).

МФО банку: 899998.

Отримувач: ДФС України.

ЄРДПОУ: 39292197.

Разом з цим, депозитні рахунки 3734, відкриті на ім’я митниць ДФС для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться громадянами, будуть використовуватись у звичайному режимі.

Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого в Казначействі на ім’я Івано-Франківської митниці ДФС для громадян (фізичних осіб):

Рахунок: 37347120620026

Банк отримувача: ГУ ДКСУ м. Київ

МФО банку: 820019

ЄДРПОУ: 39640261

Призначення платежу: *;350;ІПН; передоплата за митне оформлення; Прізвище ім’я, по-батькові;;;

Нагадаємо, 23 січня 2019 року стартував пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок».

Ця сучасна система справляння митних платежів стала новим етапом у спрощенні митних процедур, оскільки запровадження єдиного казначейського рахунку передбачає сплату платником податків безпосередньо на єдиний казначейський рахунок.

Такі новації дозволять, зокрема, зменшити час митного оформлення товарів, нададуть представникам бізнесу право вільно обирати місце оформлення, адже кошти обліковуватимуться в одній картці – особовому  рахунку суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності, а завдяки автоматизованій  системі митне оформлення із використанням зазначених коштів здійснюватиметься у будь-якій митниці. Крім того, при здійсненні митного оформлення товарів у декількох митницях відпадає необхідність перерахування коштів підприємства на депозитні рахунки багатьох митниць. Також заощаджується час на повернення цих коштів у разі зміни місця  митного оформлення.