Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До фіскальної служби Прикарпаття надійшло 18 письмових звернень громадян

15.03.2019

Протягом січня - лютого 2019 року до органів фіскальної служби Івано-Франківщини надійшло 18 письмових звернень громадян, що на 10 звернень менше ніж у відповідному періоді 2018 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Із загальної  кількості звернень, які надійшли, 9 звернень - складають заяви громадян з питань контрольно-перевірочної роботи та ухилення від сплати податків, 4 звернення - з питань, що не належить до компетенції ДФС, 3 звернення - з питань пільг щодо сплати податків, зборів та подання податкової звітності та 2 звернення - з інших питань, що належить до компетенції ДФС, зокрема щодо відкритих рахунків в установах банків та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв без акцизних марок. 

Нагадаємо, відповідно до ст. 1 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.