Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У січні 2019 року податківці Івано-Франківщини надали більше 11 тисяч адміністративних послуг

13.02.2019

Протягом січня поточного року фахівцями Головного управління ДФС в області та відокремленими територіальними управліннями надано 11345 адміністративних послуг. Про це повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області.

Найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 5794 адміністративних послуги, що складає 51,1 відс. від загальної кількості наданих послуг.

Також податківцями надано 703 адміністративні послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 1296 адміністративних послуг –з реєстрації платника єдиного податку та надання витягу з реєстру платника єдиного податку, 354 адміністративних послуги з видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 274 - з видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Крім цього, зареєстровано 665 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат, 918 книг обліку розрахункових операцій та 307 розрахункових книжок.