Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В січні свої мільйонні статки вже задекларували 2 прикарпатці

12.02.2019

За перший місяць року деклараційної кампанії декларації про майновий стан і доходи вже подали 224 мешканці Прикарпаття. Серед них є 2 мільйонери – це жителі м. Івано-Франківська та м. Тлумача, які задекларували спадщину та інші доходи. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

У порівнянні з січнем минулого року кількість декларантів зросла на  72  особи. Загальна сума задекларованих громадянами доходів становить 18 млн гривень.  Податкові зобов’язання, визначені декларантами, склали 0,7 млн грн, що в два рази перевищує минулорічний показник. Зокрема, до бюджету надійде 0,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,1 млн грн військового збору.

Правом на податкову знижку скористалися 27 мешканців області. Сума ПДФО, яка підлягає поверненню громадянам складає 67,9 тис гривень.

Нагадаємо, кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році триває до 1 травня 2019 року. Для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов’язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

На допомогу громадянам на офіційному порталі Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019) функціонує банер «Декларування доходів громадян», в якому розміщено копії нормативно-правових актів, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, інформацію щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадків, коли така декларація не подається, форму річної податкової декларації і зразок її заповнення, порядок подання декларації в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.