Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До фіскальної служби Прикарпаття у січні надійшло 12 письмових звернень

12.02.2019

Протягом січня поточного року до Головного управління ДФС в Івано-Франківській області надійшло 12 письмових звернень від громадян, що на 1 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області.

Найбільше письмових звернень - 9, що становить 75 відс. усіх звернень - надійшло від громадян з проханням провести контрольно – перевірочні заходи суб’єктів господарювання щодо здійснення ними фінансово-господарської діяльності, а також громадян, які надають в оренду об’єкти нерухомого майна та сплату ними податків до бюджету.

З інформацією щодо невиплати заробітної плати фізичними особами-підприємцями своїм найманим працівниками звернулись 3 громадян.

Також у січні до ГУ ДФС в області надійшло 1 колективне звернення, у якому звернулося 8 громадян області. Питання, що порушувалося у колективному звернені, полягало у проведенні перевірки громадянина, який здає в оренду житло та сплату ним податків до бюджету. Причиною колективного звернення слугувало порушення режиму тиші в нічний час.

 

Усі звернення, що надійшли, взяті на контроль, проведені відповідні контрольно-перевірочні заходи, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни. На сьогодні на розгляді перебувають 5 звернень.