Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 404 мільйони гривень податкових платежів надійшло до бюджетів місцевих громад Прикарпаття

11.02.2019

За січень поточного року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 404,7 млн грн податків та зборів, що на 78,8 млн грн більше  минулорічних надходжень. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Основним джерелом надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. За січень 2018 року прикарпатці сплатили до бюджетів місцевих громад 257,9 млн грн цього податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 53,1 млн гривень.

Також, до місцевих бюджетів надійшло єдиного податку – 65 млн грн що на 10,9 млн грн більше ніж торік та плати за землю – 39,8 млн грн що на 2,8 млн грн більше минулорічних показників.

Суб’єкти господарювання сплатили  до місцевих скарбниць 9,9 млн грн рентної плати, зокрема рентної плати за користування надрами – 8,9 млн грн, за використання лісових ресурсів 0,8 млн грн та за спеціальне використання води – 0,2 млн гривень.

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції склали 15,6 млн грн, податку на нерухоме майно – 11,8 млн грн, та податку на прибуток підприємств – 1,3 млн гривень.