Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Нова Громадська рада при обласній фіскальній службі розпочала свою роботу

23.01.2019

При Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області утворено громадську раду, до складу якої увійшли 23 представники інститутів громадянського суспільства області. Очолив дорадчий орган Голова ради територіального відділення «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області Ігор Вінтонюк. Заступниками Голови обрано президента «Центру європейської інтеграції» Геннадія Микитку та фінансового директора Молодіжного громадського центру «Еталон» Марію Томин.

Начальник Головного управління ДФС в області Ірина Столярик привітала голову Громадської ради Ігоря Вінтонюка з переобранням на посаді та висловила сподівання, що Громадська рада нового скликання продовжить ефективну роботу, напрацьовану впродовж останніх років, та надалі стане надійним помічником у прийнятті прозорих та виважених рішень щодо правильного напрямку діяльності ДФС.

Також посадовиця коротко ознайомила присутніх з основними напрямами роботи відомства, на яких робитиметься акцент у 2019 році.  «Питань та проблем в роботі є багато, але й резервів достатньо, - зазначила Ірина Столярик. – Незважаючи на те, що з 2019 року 5 великих платників податків перейшли на обслуговування до Офісу великих платників, ми докладемо всіх зусиль для виконання нашого основного завдання - забезпечення наповнення державного, місцевого бюджетів та Пенсійного фонду. Також, одним із основних напрямів нашої роботи залишатиметься робота в напрямку детінізації найманих працівників та заробітної плати. І в цьому напрямку сподіваюсь на підтримку членів Громадської ради».

Також під час засідання сформовано чотири робочі комісії, зокрема: з питань підготовки пропозицій щодо вдосконалення податкового та митного законодавства, (керівник - фінансовий директор Молодіжного громадського центру «Еталон» Марія Томин), з питань діяльності митної служби (керівник - член Професійної спілки працівників державних установ України), з питань запобігання та протидії корупції та контрабанді (керівник - член громадської організації «Промінь ІФ» Роман Островський) та з питань волонтерської діяльності та отримання гуманітарних вантажів (керівник - голова громадської організації «Громадська ініціатива Галичини» Леся Качурова).