Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Привітання начальника ГУ ДФС Ірини Столярик з Днем Збройних Сил України

06.12.2018

Шановні військовослужбовці та

працівники Збройних Сил України!

          Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

6 грудня в нашій  країні відзначається День Збройних Сил України - професійне свято  усіх військових, які у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Сьогодні українська армія є національною гордістю. Саме на вас лежить виконання надзвичайно відповідальної місії – захист рубежів нашої країни, її національних інтересів, конституційних інтересів, забезпечення безпеки всіх громадян України. Ви завжди на варті миру та спокою, суверенітету та територіальної цілісності держави.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам. Схиляю голову у пам’ять героїв, які віддали своє життя за Україну.

Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Адже сила та міць української держави - у єдності армії та народу.

У цей святковий день, з нагоди свята хочу побажати Вам всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру, чистого неба, успіхів у повсякденному житті та благополуччя.

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою,

Начальник ГУ ДФС в

Івано-Франківській області                               Ірина Столярик