Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Громадська рада при ГУ ДФС підсумувала результати своєї роботи та розпочала процес формування нового складу

22.11.2018

Сьогодні в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулось засідання громадської ради, на якому підсумовано результати двохрічної діяльності дорадчого органу та визначено кандидатів до ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу громадської ради.

Начальник Головного управління ДФС в області Ірина Столярик подякувала присутнім за небайдужість та активну позицію при вирішенні питань, пов’язаних з удосконаленням податкового законодавства та діяльності фіскальної служби. Також керівник відомства висловила сподівання, що новий склад громадської ради продовжить ефективну співпрацю та конструктивний діалог між фіскальною службою, громадськістю та платниками податків.

Активну участь представників громадськості в обговоренні змін та наданні пропозицій щодо удосконалення митного законодавства відзначив і начальник Івано-Франківської митниці ДФС Василь Ватаманюк. Посадовець подякував членам громадської ради за співпрацю та побажав новоствореній громадській ради бути ще більш ефективною.

Позитивну оцінку роботі громадської ради дав її Голова - Ігор Вінтонюк. Він зазначив, що протягом двох років на засіданнях обговорювались зміни до податкового та митного законодавства, за результатами яких напрацьовано та ініційовано до ДФС України чимало пропозицій щодо внесення змін до діючого законодавства. Зокрема, зміни стосувались роботи Системи блокування податкових накладних, застосування податкової соціальної пільги, впорядкування баз даних ДФС з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо.

В зв’язку із завершенням терміну дії повноважень діючої громадської ради при ГУ ДФС в області, присутні визначили кандидатів до ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання нового складу громадської ради.