Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло 489,1 млн. грн. єдиного податку

08.11.2018

За січень-жовтень 2018 року до місцевих бюджетів Прикарпаття від суб’єктів господарювання надійшло 489,1 млн. грн. єдиного податку, що на 102,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, від фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 368,8 млн. грн. єдиного податку, від юридичних осіб – 82,1 млн. грн. та від сільськогосподарських товаровиробників - платників четвертої групи – 38,2 млн. грн.

На сьогодні кількість платників єдиного внеску які перебувають на першій групі складає – 5222 осіб, на другій групі - 18111, на третій групі - 9719, юридичних осіб третьої групи – 3805 та платників четвертої групи – 354.

Нагадаємо, що підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують щоквартально, протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за квартал.

Сільськогосподарські товаровиробники - платники четвертої групи сплачують єдиний податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу. Ставка податку по 4 групі встановлюється у відсотках до нормативної грошової оцінки земельної ділянки.