Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівники фіскальної служби області зустрілись з майбутніми студентами

26.10.2018

Студенти IV курсу за спеціальністю «Право» з предмету «Організація юридичної служби в суспільному виробництві» Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету відвідали Головне управління ДФС в Івано-Франківській в області.

Під час зустрічі, заступник начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Наталія Зікрата розповіла студентам про організацію роботи в фіскальній службі області та ознайомила студентів з проходженням державної служби в органах ДФС та умовами проведення конкурсу на зайняття вакантних посад у службі.

Начальник юридичного управління ГУ ДФС в області Тетяна Бабій розповіла студентам про організацію роботи юридичного управління, процедури оскарження платниками рішень контролюючого органу та супроводження податківцями справ у судах щодо здійснення захисту донарахованих сум податків і зборів.

Також посадовець ознайомила студентів з особливостями роботи молодих спеціалістів, які нещодавно почали працювати в юридичному управлінні ГУ ДФС в області.  

Крім того, майбутніх фахівців ознайомили з роботою Центру обслуговування платників при ДПІ в м.Івано-Франківську Головного управління ДФС у Івано-Франківській області.