Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У жовтні зареєстровано підприємцями майже 1 тисячу осіб та легалізовано працю понад 6,5 тисяч найманих осіб

11.10.2018

Як повідомляють в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за результатами проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, спрямованої на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та усвідомлення суспільством негативних наслідків неофіційної зайнятості, за 10 днів жовтня роботодавці вже подали більше 6,5 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу, а підприємцями зареєструвались 927 осіб.

Як свідчать статистика, у серпні п.р. до органів ДФС надійшло 8,8 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу, у вересні їх кількість збільшилась і склала – 9,8 тисяч,  а за 10 днів жовтня п.р. роботодавці вже подали більше 6,5 тисяч таких повідомлень.

Крім того, відбулось пожвавлення бізнесової активності суб’єктів господарювання Прикарпаття. Так, наприклад, якщо у серпні 2018 року зареєстровано 625 нових підприємців, у вересні їх кількість збільшилась і склала – 723 особи, то за 10 днів жовтня п.р. здійснено державну реєстрацію 927 фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, проведення Державною фіскальною службою України, Державною службою України з питань праці, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками передбачено розпорядженням Уряду від 5 вересня 2018 року № 649 „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.