Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У фіскальній службі Прикарпаття відбулось засідання Громадської ради

05.10.2018

Результати роботи Головного управління ДФС в Івано-Франківській області за 9 місяців п.р. та Івано-Франківської митниці ДФС щодо наповнення державного, місцевого бюджетів та детінізації ринку праці та заробітної плати,  напрацювання пропозицій щодо внесення змін до Податкового кодексу – такими були основні питання, які розглядались сьогодні на черговому засіданні Громадської ради.

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ганна Захаріїв, за січень-вересень п.р. від прикарпатського бізнесу до бюджету надійшло 7,8 млрд. грн., що на 1,1 млрд.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. З них до державного бюджету поступило 4,2 млрд.грн., до місцевих бюджетів – 3,6 млрд. грн.

Також посадовиця розповіла про роботу фіскальної служби в напрямку боротьби з виплатою заробітної плати в «конвертах», використання праці неоформлених найманих працівників та інших порушень трудового законодавства.

  Про основні досягнення митниці розповів перший заступник начальника  Івано-Франківської митниці Олег Карпович. За словами посадовця, за 9 місяців п.р. від суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності, які здійснювали митне оформлення в зоні діяльності митниці до бюджету надійшло 1,9 млрд. млн. грн., що на 166,5 млн. грн. або на 10 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому посадовець відмітив зростання експортних операцій більш як на 70 відсотків, що є свідченням росту бізнесової активності суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності нашої області.

Також Олег Карпович коротко зупинився на роботі «єдиного вікна» та ознайомив з новими технологіями, які будуть застосовуватись при митному контролі, зокрема із впровадженням системи «Смарт»-митниця.

Крім цього, члени Громадської ради обговорили пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу в частині застосування податкової соціальної пільги, визначення бази оподаткування при виплаті доходів у вигляді заробітної плати та висловились за необхідність впорядкування баз даних реєстрації та обліку об’єктів нерухомості з метою правильності формування податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.