Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 1,6 мільярди гривень надійшло до Державного бюджету від Івано-Франківської митниці ДФС

14.09.2018

З початку 2018 року Івано-Франківська митниця ДФС спрямувала до Державного бюджету України 1,62 мільярди гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшились на 140,1 млн.грн. Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

Найбільшу частку в поступленнях займає податок на додану вартість - за вісім місяців надійшло майже 1,4 млрд.грн. цього податку. Надходження акцизного податку склали 36,7 млн. грн., ввізного мита – 112,2 млн. грн., вивізного мита – 836,5 тис. грн. Також забезпечено сплату майже 1,2 млн. грн. плати за виконання митних формальностей та 1,7 млн. грн. - інших надходжень.

У результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження  склали 43,2 млн.гривень, з них: 38,6 млн. гривень, отримано в результаті коригування митної вартості, 2,5 млн.грн. - як наслідок класифікаційної роботи, 2,0 млн. грн. - від контролю за визначенням країни походження товарів.

Слід зазначити, що з початку року через митний кордон Івано-Франківською митницею ДФС пропущено 1,2 мільйони тонн вантажів вартістю 906,3 млн.дол.США. У міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення “Івано-Франківськ” оформлено 322 повітряних судна, через митний кордон прослідувало 25 874 громадянина.