Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В обласній податковій відбувся семінар-тренінг для платників податків щодо роботи оновленої системи блокування податкових накладних

17.04.2018

Про новий порядок зупинення реєстрації ризикових податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, який набрав чинності 22 березня п.р. йшлося під час семінару-тренінгу в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Під час заходу заступник начальника ГУ ДФС в області Ганна Захаріїв  розповіла платникам про вимоги Постанови Кабінету міністрів України від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» та основні відмінності між попереднім та новим варіантом системи блокування податкових накладних.

Також посадовець фіскальної служби області повідомила про перші підсумки дії системи блокування податкових накладних. За її словами,  якщо порівняти в цифрах попередню і оновлену систему, то в минулому році за час дії системи призупинено реєстрацію 6,7 тисяч податкових накладних. В середньому щомісяця блокувалось 1,1 тис. накладних. За три тижні роботи удосконаленої системи зупинення реєстрації ризикових податкових накладних призупинено лише 26 податкових накладних прикарпатських суб’єктів господарювання.

Крім того, податківці роз’яснили платникам право платників на оскарження рішень органів ДФС у разі відмови у реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних тощо.

Під час семінару-тренінгу учасники обговорили проблемні питання, пов’язані з зупиненням реєстрації податкових накладних.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • В обласній податковій відбувся семінар-тренінг для платників податків щодо оновленої роботи системи блокування податкових накладних