Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Чергове засідання Громадської ради відбулось у фіскальній службі Прикарпаття

13.04.2018

Сьогодні в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулось засідання Громадської ради. Під час заходу розглянуто підсумки роботи дорадчого органу в минулому році та окреслено напрямки роботи на 2018 рік.

Заступник начальника ГУ ДФС Наталія Зікрата ознайомила присутніх з роботою фіскальної служби області у 2017 році та І кварталі п.р., а начальник Івано-Франківської митниці ДФС Василь Ватаманюк розповів про роботу очолюваної ним служби, в тому числі щодо митного оформлення товарів за принципом “єдиного вікна”, який почали використовувати митні органи в повному обсязі з 1 лютого цього року.

Начальник управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС  Віктор Пасічник ознайомив присутніх з новою системою зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. За його словами, дана система відрізняється від тієї моделі, яка працювала минулого року, що, на його думку, дозволить значно зменшити кількість зупинених документів.

Підсумовуючи роботу засідання, Ігор Вінтонюк звернув увагу на важливості продовження діалогу між громадськістю та податковими органами для розв’язання питань, які турбують бізнес та пошуку рішень у напрямі реформування податкового законодавства.