Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Івано-Франківщині за продаж алкоголю та тютюну суб’єктам господарювання нараховано більше 652 тисячі гривень штрафів

22.03.2018

Протягом двох місяців п.р. працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області проведено 61 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

За результатами проведених перевірок встановлено факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, торгівлі без відповідної ліцензії, зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання та реалізації алкогольних напоїв немаркованими марками акцизного податку.

За вказані порушення до суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції на суму 652,1 тис.грн. Крім цього, анульовано 27 ліцензій за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Станом на 01.03.2018 року на Прикарпатті суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами отримали 1330 ліцензій, з них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями – 739, на роздрібну торгівлі тютюновими виробами – 591. До місцевих бюджетів надійшло 2,9 млн. грн. гривень плати за ліцензії.