Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Запрошуємо відвідати Національний податковий форум "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ"

05.03.2018

23 березня у м. Львів відбудеться Національний податковий форум на тему "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ". Організатор форуму - офіційне видання Державної фіскальної служби України  "Вісник: Офіційно про податки", запрошує до участі бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб. Спікерами заходу будуть керівники профільних підрозділів ДФС України.

Під час форуму будуть розглядатися зміни у законодавстві щодо трансфертного ціноутворення, податку на прибуток та адміністрування ПДВ, зміни у процедурі попереднього узгодження ціноутворення, підготовка звітності та документації з ТЦУ та інші питання.

Місце проведення форуму: м. Львів, пл. Міцкевича, 1, конференц-зал «GEORGE HOTEL».

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті event.visnyk.ua/lviv, або звернутися до директора філії ДП «Сервісно-видавничий центр» в Івано-Франківській області Фролової Віри Олександрівни за тел. (0342) 77-19-29, (099)324-29-15, (097) 099-83-99.

Додаткові матеріали