Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Майже 3,4 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до бюджетів від прикарпатських платників

11.01.2018

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у 2017 році прикарпатські платники сплатили до бюджетів 3384,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 1109,1 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зі сплаченої суми ПДФО більша частина надійшла до місцевих бюджетів – 2517,2 млн.грн. Державний бюджет отримав 867,1 млн.грн. 

Найбільші відрахування забезпечено платниками ДПІ у м.Івано-Франківську – 1250 млн. грн. Платники Коломийської ОДПІ перерахували 549,8 млн. грн., Калуської ОДПІ – 535,2 млн. грн., Долинської ОДПІ – 381,9 млн. грн., Надвірнянської ОДПІ – 375,4 млн. грн., Тисменцької ОДПІ – 292 млн. грн.

Як зазначають податківці, основну частину у надходженнях податку на доходи фізичних осіб займає оподаткування заробітної плати та інших трудових доходів громадян. Тому фіскальна служба області приділяє увагу як протидії тіньовим процесам на ринку праці, так й відпрацюванню конкретних суб'єктів господарювання, де існують ризики виплат "конвертних" зарплат та мінімізації сплати податків. Результатом цієї роботи є додаткове фінансування бюджетів, офіційне працевлаштування і заробітна плата найманих працівників.