Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Головному управлінні ДФС в області вшанували ветеранів-пенсіонерів податкової служби

30.10.2017

Сьогодні, 30 жовтня, в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів податкової служби. 

Із вітальним словом до присутніх звернулась начальник Головного управління ДФС у Івано-Франківській області Ірина Столярик.

«У цей день висловлюю усім ветеранам податкової служби подяку за сумлінну працю, і за те, що кожен з вас на цьому шляху зробив усе від нього залежне, щоб податкова служба розвивалася, міцніла, заслужила авторитет та довіру в громадян», - сказала головний податківець області.

Крім цього, керівник служби додала, що завдяки наставництву ветеранів та набутому досвіду нове покоління податківців продовжує удосконалювати службу - впроваджує нові механізми адміністрування податків і зборів, електронні сервіси і методи обслуговування платників.