Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В обласній податковій відбулась спільна нарада з виконавчою службою та прокуратурою

27.09.2017

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулась зустріч  керівництва ДФС з представниками відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, відділу примусового стягнення ДВС, Прокуратури Івано-Франківської області щодо удосконалення механізму роботи в частині погашення податкового боргу.

За словами начальника ГУ ДФС в області Ірини Столярик, недопущення виникнення та погашення податкового боргу є пріоритетом в роботі фіскальної служби області. Один із напрямків відповідної роботи є стягнення податкового боргу через органи виконавчої служби. Так, у 2017 році забезпечено стягнення за виконавчими документами на суму 11,3 млн.грн.

Сторони також обговорили ефективність взаємодії структур в частині своєчасності та повноти вжиття виконавчих дій по стягненню податкової заборгованості з платників податків та розробили план дій щодо забезпечення її погашення. Зокрема, одним із заходів передбачено проведення спільних виходів за місцезнаходженням боржника, з метою виявлення та опису майна.

«Переконана, конструктивна співпраця органів ДФС з правоохоронними органами і виконавчою службою сприятиме зменшенню податкового боргу, усвідомленню платниками необхідності дотримання податкового законодавства та сплати податкових зобов’язань. А це в свою чергу сприятиме збільшенню податкових надходжень до бюджету», - зазначила Ірина Столярик.