Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У фіскальній службі Прикарпаття відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23.08.2017

Сьогодні, 23 серпня 2017 року, працівники Головного управління  ДФС області урочисто відзначили 26-ту річницю Незалежності України та День Державного прапора.

Вітаючи присутніх, в.о. начальника ГУ ДФС області Віктор Глушпенко  зазначив, що 24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє. «Сьогодні, будуючи  свою державу, ми розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, тому повинні створити  Україну такою, щоб наші діти та внуки  могли гордитися нею, живучи в  повній гармонії  та достатку», - сказав Віктор Глушпенко.   

Також в.о.керівника фікальної служби області привітав присутніх з Днем Державного Прапора України, зазначивши, що Прапор нашої держави – це символ свободи і незалежності, слави і відродження української  держави. А зараз він слугує ще й символом віри у майбутню перемогу в неоголошеній війні з Росією.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України кращих фахівців ГУ ДФС в області нагороджено Почесними грамотами Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради, а трьох податківців, які несли службу на Сході України, нагороджено відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції». Крім цього, двом податковим міліціонерам позачергово присвоєно звання майора податкової міліції.