Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Троє податківців Івано-Франківщини отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції»

23.08.2017

Сьогодні в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулись урочистості з нагоди відзначення 26 річниці Незалежності України.  Трьом податківцям, які несли службу на Сході України, вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС в області Віктор Глушпенко, з квітня 2015 року 20 податкових міліціонерів в складі спецпідрозділу ДФС України «Фантом» здійснювали контроль за переміщенням осіб та протидію незаконному перевезенню товарів через умовний кордон вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. Ще 3 працівників Головного управління в складі Збройних сил України несли службу на передових позиціях. На сьогодні у зоні АТО перебуває ще 6 наших колег. 

«Ми пишаємось нашими податківцями. Впродовж кількох років вони сумлінно та з високим професіоналізмом виконували і продовжують виконувати свій обов’язок – захищають східні кордони нашої країни. І отримані нагороди є цьому підтвердженням», - сказав Віктор Глушпенко.