Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Обласна податкова проводить тренінги щодо порядку дій платника ПДВ у разі блокування податкової накладної

21.08.2017

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області проводить щоденні безкоштовні тренінги для платників ПДВ та сільськогосподарських товаровиробників на тему: «Порядок дій платника ПДВ у разі зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних».  При надходженні заявок на тренінги, фахівці ГУ ДФС в Івано-Франківській області невідкладно надають відповідні роз’яснення та практичну допомогу платникам ПДВ при підготовці документів, які необхідно надати у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

До участі у заході запрошуються СГД – фізичні  особи – підприємці та юридичні особи.

Тренінги відбуватимуться за адресою: Головне управління ДФС в Івано-Франківській області, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, каб. 501, початок о 15.00 год.

Платники податків мають можливість подати заявку для участі в тренінгу через електронну  форму реєстрації, яка розміщена на офіційному порталі Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, або за номером телефону: (0342) 77-19-34.