Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До нового Реєстру неприбуткових установ та організацій не включено майже 1300 установ

13.06.2017

На сьогодні близько 1300 неприбуткових організацій не включені до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, що становить 16,8 відсотка тих, що перебувають на обліку в податкових інспекціях. Про це повідомила начальник відділу адміністрування податку на прибуток управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Галина Коваль.

За її словами, для внесення  до нового реєстру неприбутковим установам необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог діючого законодавства та подати копії цих документів до податкових інспекцій разом з заявою форми 1-РН до 1 липня п.р. Для релігійних організацій термін подання до контролюючих органів та приведення установчих документів у відповідність до вимог Податкового кодексу продовжено до 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, згідно зі змінами, внесеними до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р. №440, 1 липня 2017 року закінчується термін формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. З метою включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами, встановленими пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу, та надати копії документів контролюючому органу, на обліку в якому вони знаходяться.

Відповідно ті неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.

На сьогодні на податковому обліку в податкових інспекціях перебуває 7,7 тисяч неприбуткових установ, з них - 1,2 тисячі релігійних організацій.