Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року працівники внутрішньої безпеки ДФС Прикарпаття провели 24 службових перевірки

12.06.2017

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня-травня 2017 року працівниками відділу проведено 24 службових перевірки щодо діяльності працівників податкової та митниці, розглянуто 7 скарг та звернень на їх дії.

За результатами перевірок 7 матеріалів направлено до правоохоронних органів для інформування та надання правової оцінки діям посадових осіб відомства області, відкрито 1 кримінальне провадження щодо законності дій посадових осіб Івано-Франківської митниці ДФС. У решта випадків інформація про порушення не підтвердилась.

Крім цього, з метою запобігання, попередження, припинення корупційних проявів та зменшення рівня корупції в системі органів фіскальної служби області, працівниками відділу проведено 230 профілактичних заходів, виступів, бесід, лекцій серед працівників податкової служби та митниці. 

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів Державної фіскальної служби або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.