Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Прикарпатські роботодавці щомісяця приймають на роботу більше 8 тисяч працівників - Ірина Столярик

09.06.2017

«Сьогодні можемо говорити про позитивні зрушення з офіційного працевлаштування працівників. Так, якщо в минулому році в середньому в місяць приймалось на роботу 6,6 тисяч працівників, то вже в цьому році - 8,1 тисячі, тобто більше півтори тисячі осіб в місяць», - зазначила під час прес-конференції начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

За її словами, на таку статистику, в першу чергу, вплинули внесені зміни до діючого законодавства щодо значного збільшення відповідальності за порушення в сфері трудових відносин. Крім цього, питання офіційної зайнятості громадян та легалізації заробітної плати знаходиться на постійному контролі в органах ДФС.

Так, фіскальною службою Прикарпаття спільно із органами місцевої влади проводиться комплекс заходів, спрямованих на дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб. Внаслідок цього впродовж року до оформлення належним чином трудових відносин залучено 148 громадян, а 40 фізичних осіб зареєструвались суб'єктами підприємницької діяльності.

Також заслухано 677 мінімізаторів заробітної плати, з яких 8,9 відсотків підвищили її рівень. Відповідно до місцевих бюджетів додатково надійшло пів мільйона гривень ПДФО.

Одним із заходів, які вживаються податківцями для виявлення неоформлених найманих працівників та перевірки правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО та єдиного внеску суб'єктами господарювання є проведення контрольно-перевірочної роботи.

«Сьогодні до перевірок відбираємо ризикових суб’єктів господарювання, робимо акцент на аналітичній складовій при виявленні тих суб’єктів господарської діяльності, які порушують законодавство при виплаті заробітної плати, шляхом використання існуючих баз даних», - зазначила Ірина Столярик.

За її словами, з початку року проведено 63 перевірки фізичних осіб-підприємців з цих питань та донараховано 1,4 млн. гривень. За результатами проведених перевірок юридичних осіб донараховано 329,9 тис. гривень.