Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

За порушення при торгівлі алкоголем та тютюном податківці Івано-Франківщини донарахували більше 13 тисяч гривень штрафів

20.03.2017

З початку 2017 року фахівці Головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 18 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. В ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 10 випадків порушення вимог чинного законодавства у сфері обігу зазначених підакцизних товарів.

Зокрема, у 3 випадках встановлено торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін, у 2 випадках - продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, по 1 факту - торгівля тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій та продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

За продаж алкоголю та тютюну особам, які не досягли 18 років анульовано 2 ліцензії та застосовано фінансових санкцій на суму 34 тис. гривень.

Загальна сума застосованих фінансових санкцій до суб’єктів господарювання-порушників законодавства  складає 13,6 тис. гривень.