Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Калуському управлінні відбувся тренінг щодо подання звітності через Електронний кабінет платника

22.08.2019

 Нещодавно в Калуському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області проводився тренінг на тему: «Електронний кабінет платника, подання звітності». Під час заходу завідувач сектору обслуговування платників Калуського управління ГУ ДФС в області Ольга Будзан повідомила присутнім про актуальність сервісу «Електронний кабінет платника» для суб’єктів господарювання та громадян. Зокрема, посадовиця зазначила, що за допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

Електронний кабінет платника має дві функціональних частини: відкриту, яка є загальнодоступною та приватну. Вхід до відкритої частини надається усім користувачам без винятку та дозволяє переглянути довідкову інформацію, новини, податковий календар та інформацію з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними. Для можливості користування приватною частиною «Електронного кабінету» платнику податків необхідно отримати особистий ключ електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Також Ольга Будзан нагадала присутнім про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді для представників бізнесу, адже звітність можна передати через мережу Інтернет до податкової всього за декілька хвилин. Крім того посадовиця та платники податків практично розглянули порядок створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.