Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Івано-Франківському управлінні проведено тренінг щодо сплати земельного податку у 2019 році

19.08.2019

Нещодавно податківці Івано-Франківського управління ГУ ДФС  в Івано-Франківській області провели тренінг для платників податків з питань сплати земельного податку у 2019 році.

Під час заходу заступник начальника відділу з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Івано-Франківського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Ірина Малихіна розповіла про порядок та терміни сплати земельного податку.

Зокрема, посадовиця нагадала присутнім, що фізичні особи сплачують земельний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Платники земельного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо розміру площі земельної ділянки, права на користування пільгою із сплати податку.

Ірина Малихіна наголосила, які категорії осіб мають право на пільгу. Це особи з інвалідністю першої та другої групи, фізичні особи які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком ), ветерани війни та особи  на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Вона зауважила, що фізична особа, яка має у власності декілька земельних ділянок, має подати письмову заяву до 1 травня до контролюючого органу за місцем знаходженням земельної ділянки про самостійне обрання земельної ділянки для застосування пільги.