Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Надвірнянському управлінні відбувся тренінг щодо подання звітності в електронному вигляді

19.08.2019

В Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області протягом серпня провели ряд тренінгів щодо подання звітності засобами електронного зв’язку.

Зокрема,  під час заходів надвірнянські податківці розповіли як практично проходить процес електронного звітування, за допомогою яких програм формуються, підписуються та відправляються звіти, яка роль в данному процесі відведена електронному цифровому підпису. Також платникам звернули увагу на переваги подання звітності в електронному вигляді до фіскальної служби – крім економії часу це і заощадження коштів на придбання бланків звітності.

Податківці зазначили, що теперішній час вимагає сучасних підходів, які активно впроваджує ДФС України. Насамперед, це спілкування суб'єктів господарювання з  контролюючими органами дистанційно, в електронному вигляді. Працівники фіскальної служби завжди готові надати практичну допомогу платникам податків у користуванні електронними сервісами ДФС та відповісти на запитання щодо сплати податків.

Крім того, учасникам заходу нагадали, що в Центрі обслуговування платників кожен відвідувач завжди має можливість  отримати якісні індивідуальні усні консультації.